ODSZKODOWANIA uzyskujemy z pasją

 

Nasza
Misja

Oferować najwyższą jakość usług, kierując się wyłącznym dobrem Klienta

Tę misję wprowadzamy w życie również my, dodając do tego naszą absolutną uczciwość i rzetelność.

ODSZKODOWANIA Z OC - moja pasja

Nasza
Misja

Oferować najwyższą jakość usług, kierując się wyłącznym dobrem Klienta

Tę misję wprowadzamy w życie również my, dodając do tego naszą absolutną uczciwość i rzetelność.

Nazywam się Dominik Skoczek
i reprezentuję

Biuro Dobreodszkodowanie.pl

Kiedy 16 lat temu poznałem ideę odszkodowań bardzo mi się spodobała i postanowiłem pomagać ludziom, którzy pomocy tej potrzebują. Od samego początku postanowiłem stać się najlepszym doradcą odszkodowawczym w Polsce i uważam, że cel ten osiągnąłem, co przedstawiają liczne referencje moich zadowolonych klientów .

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy uzyskać należne odszkodowanie z polis OC za zdarzenia, które miały miejsce po 10 sierpnia 1997r.(wszystko co wcześniej jest przedawnione).
Zajmujemy się odszkodowaniami z OC za SZKODY OSOBOWE i RZECZOWE (utrata zdrowia, życia lub uszkodzenie pojazdu). W przypadku śmierci w wypadku zgodnie z wyrokiem sądu najwyższego, uzyskujemy nie tylko odszkodowanie, ale też zadośćuczynienie za śmierć dla całej najbliższej rodziny zmarłego. 
Więcej o ZADOŚĆUCZYNIENIU  TUTAJ .

Dobreodszkodowanie pomogło już ponad 20 000 poszkodowanym a obecnie prowadzi dziesiątki takich spraw na łączną kwotę ponad 3 mld zł.
Większość spraw prowadzonych przez nas to wypadki komunikacyjne (zderzenie 2 pojazdów, potrącenie pieszego, rowerzysty, motocyklisty itp.).

Zajmujemy się również:

 • wypadkami w pracy (konieczny jest protokół BHP ze wskazaniem winy pracodawcy- nie może to być nieszczęśliwy wypadek),
 • złamaniem ręki, nogi na chodniku lub drodze (konieczni są świadkowie, zdjęcia miejsca albo notatka policji lub Straży Miejskiej),  (OC zarządcy)
 • wypadkami w gospodarstwie rolnym (OC rolnicze),
 • odszkodowaniami za błąd medyczny (OC szpitala itp.) Posiadamy lekarza orzecznika i sami ocenimy czy doszło do błędu medycznego. Dopiero po stwierdzeniu błądu medycznego przez naszego lekarza, możliwe jest rozpoczęcie procedury starania się o odszkodowanie z polisy OC np. Szpitala.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, ponieważ zdajemy sobie, jakim obciążeniem dla poszkodowanego może być dane zdarzenie. Od wielu lat pomagamy klientom w Legnicy uzyskać konieczne odszkodowanie. Doświadczenie, zdobyta wiedza i umiejętności naszych specjalistów sprawiają, że możemy nie tylko zadbać o wysoką kwotę odszkodowania, ale też wykonać naszą  pracę szybko. Nie bez powodu nasza firma odszkodowawcza pomogła już setkom tysięcy osób. Naszym atutem jest posiadanie kancelarii prawnej skupionej wyłącznie na temacie odszkodowań. Dzięki temu zawsze jesteśmy na bieżąco z obowiązującym prawem i szybko możemy przedstawić klientowi plan działania.

Jeżeli ubezpieczyciel sprawcy będzie chciał wypłacić zbyt niską kwotę odszkodowania komunikacyjnego, przejdziemy z nim do negocjacji. Jeśli jednak nie będą owocne, skierujemy sprawę do sądu, cały czas wspierając i reprezentując dobro klienta. Możesz mieć pewność, że o każdym kroku postępowania zostaniesz poinformowany.

Komu należy się odszkodowanie?

Odszkodowanie należy się każdemu, kto jest poszkodowanym, a nie jest sprawcą (odszkodowanie należy się także współsprawcy).

Przykład: Zderzyły się 2 auta: auto A i auto B. Policja uznała, że sprawcą był wyłącznie kierowca auta B. Z obu kierowcami jechali pasażerowie. Z polisy OC auta B należy się odszkodowanie dla kierowcy auta A, pasażerów auta A oraz dla pasażerów auta B. Odszkodowanie należy się każdej osobie biorącej czynny udział w zdarzeniu oraz posiada dokumenty medyczne poświadczające o wystąpieniu urazu na zdrowiu spowodowanego wypadkiem.


Kiedy można zacząć się starać o odszkodowanie?
Z roszczeniem o odszkodowanie można wystąpić już w dniu wypadku. Gdyby powyższe pytanie zadać w jakiejkolwiek firmie ubezpieczeniowej, zazwyczaj padnie odpowiedź: po zakończeniu leczenia. Ale to NIEPRAWDA!!! Wypadek powoduje często przewrócenie całego życia do góry nogami i powstanie dodatkowych, nieprzewidzianych kosztów. Dlatego my uzyskujemy dla naszych klientów zaliczkę na występujące koszty leczenia, nawet, gdy leczenie jeszcze trwa.
Ile to kosztuje?

Nie pobieramy opłat wstępnych i zaliczek! Nasze wynagrodzenie pobieramy wyłącznie po uzyskaniu pieniędzy dla naszego klienta (success fee). W umowie, której jeden egzemplarz zostawiamy u klienta, określamy wysokość prowizji, którą pobierzemy z uzyskanego odszkodowania. Zależy więc nam na największej kwocie odszkodowania dla naszych klientów, ponieważ od tego zalezy wynagrodzenie dla nas.

Gdyby zdarzyło się tak, że nic nie uzyskamy dla naszego klienta (np. sąd orzekł, że nasz klient nie jest poszkodowanym, ale sprawcą), wtedy nie pobieramy żadnej opłaty!

Czy mi się to opłaca?

To bardzo ważne pytanie. Niech przemówią fakty:

 1. Czy wiesz jakie było średnie odszkodowanie wypłacane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe (o te odszkodowania klienci występowali samodzielnie lub z pomocą adwokatów) w latach 2000 – 2004 ?

  1.700 zł
  Czy wiesz, jakie jest średnie odszkodowanie uzyskane przez dobreodszkodowanie.pl na ponad 13 000 spraw w latach 2004 – 2008 ?

  32.000 zł !!!
  Czy lepiej jest nie płacić prowizji i dostać 1700zł, czy lepiej otrzymać 32000zł i zapłacić prowizję?

 2. Instytucja Państwowa jaką jest Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny zajmuje się pewnym wycinkiem odszkodowań - wypłaca odszkodowania w przypadku nieustalenia sprawcy lub braku opłaconego OC.
Mam też inne ubezpieczenia: NW i prywatną polisę. Czy dobreodszkodowanie.pl pomoże mi również uzyskać odszkodowanie z tych polis?

Ponieważ w polskim prawie nie ma jasno określonych zasad wypłaty odszkodowań za uszczerbek na zdrowiu z polisy OC, więc odszkodowania z polisy OC najlepiej jest dochodzić przez profesjonalną firmę odszkodowawczą, gdyż gwarantuje to uzyskanie najwyższego możliwego odszkodowania. Przysłowiowy „Kowalski” stając wobec potężnej machiny firmy ubezpieczeniowej narażony jest na odmowę lub bardzo znacznie zaniżoną wypłatę.

Jeśli zaś chodzi o inne ubezpieczenia (NW, prywatne polisy opłacane samodzielnie) to nasza interwencja nie jest konieczna, bo w przypadku tych innych ubezpieczeń Warunki Ogólne Ubezpieczenia zazwyczaj ściśle określają jaka kwota należy się za dany uszczerbek.

Nasz obszar działania
Nasz obszar działania to teren całej Polski. Z naszymi klientami spotykamy się najczęściej w miejscu dla nich najwygodniejszym - w ich domu. Spotkanie z nami pozwala wyjaśnić wiele kwestii, zweryfikować posiadaną dokumentację, uzyskać informację o procesie likwidacji szkody i nie jest zobowiązujące do podjęcia dalszej współpracy.

Aktualności

9 marca 2023

Sentyment

Kiedy 10 lat temu w lekko przydużym garniturze po raz pierwszy pojechalem na szkolenie do Briana Tracy, wiedziałem jedno – ten człowiek uczy kompetencji, dzięki którym […]
6 marca 2023

Podziękowania

Po wypadku ludzie często są w najtragiczniejszych dla siebie momentach życia. Potrzebują normalnej ludzkiej rozmowy, ale też fachowych wskazówek – co dalej Bo przecież za rogiem czeka […]
5 marca 2023

Renta wyrównawcza od ubezpieczyciela sprawcy wypadku

Od 1978 roku otrzymywał rentę wyrównawczą od ubezpieczyciela sprawcy wypadku – 800 zł miesięcznie. Przez blisko 42 lata był przekonany, że ubezpieczyciel na pewno „prawidłowo” wyliczył […]

Zostaw swój numer
zadzwonimy do Ciebie
jeszcze dziś!


W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie udzielimy potrzebnych odpowiedzi, a w przypadku zainteresowania wyjaśnimy kolejne kroki współpracy.