Praca w najlepszym
zespole odszkodowań

Witaj! Skoro zajrzałeś na tę stronę, to znaczy, że chcesz tak jak ja pomagać osobom poszkodowanym jak i poprawić swoją sytuację finansową.

Nazywam się Dominik Skoczek, jestem właścicielem firmy Kancelaria Skoczek i prowadzę obecnie nabór do zespołu sprzedażowego www.dominikskoczek.pl  w Kancelarii Skoczek. Żeby było wszystko jasne: Jeśli jesteś bezrobotny, nie masz za co żyć i szukasz pracy ze stałą miesięczną wypłatą - to niestety ta praca nie jest dla Ciebie - szkoda Twojego czasu. Później wrócisz do nas.
Jeśli natomiast masz źródło utrzymania i chcesz zbudować biznes w rozwojowej branży, który zapewni Ci niezależność finansową na długie lata przy coraz mniejszym nakładzie czasu - to jesteś na właściwej stronie!!!

Firma odszkodowawcza Kancelaria Skoczek poszukuje: agentów i menadżerów z terenu całej Polski.

Opis stanowiska

AGENT
dociera do poszkodowanych w wypadkach, podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej i przekazuje ją zespołowi prawników.

MENADŻER
buduje własny zespół agentów, prowadzi rekrutacje, szkolenia, oraz zarządza sprzedażą zespołu

Wymagania

  • Wytrwałość
  • Nastawienie na sukces
  • Otwartość na ludzi
  • Odpowiedzialność i uczciwość
  • W początkowym okresie współpracy zalecane jest posiadanie innego źródła utrzymania

Oferujemy

  • Nieograniczone możliwości zarobku
  • Profesjonalne szkolenia
  • Pomoc przy obsłudze pierwszych klientów
  • Wysokie prowizje dla menedżerów i agentów zgodnie z warunkami umowy agencyjnej (działalność gospodarcza nie jest wymagana)
  • Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy
  • Finansowanie biur dla menedżerów
  • Finansowanie w całości samochodów dla agentów i menadżerów

Jeżeli Ty również chcesz zmienić swoje życie, zarabiać tyle ile chcesz?
Posłuchaj mojej historii, w której opowiadam jak odniosłem Sukces w branży odszkodowań

Zapraszam na moją stronę www.dominikskoczek.pl tu przeczytasz więcej na temat współpracy.

Dominik Skoczek

tel. 601 730 001 lub mail d.skoczek@dominikskoczek.pl

Treść strony dobreodszkodowanie.pl chroniona jest prawem autorskim. Wszystkie teksty opublikowane na stronie dobreodszkodowanie.pl, z wyjątkiem wyraźnie oznaczonych oraz pochodzących od innych autorów, są własnością Dominika Skoczka i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie treści serwisu w całości lub w części i wykorzystywanie ich w jakimkolwiek celu komercyjnym bądź niekomercyjnym jest dozwolone Tylko i Wyłącznie za pisemną zgodą Dominika Skoczka - właściciela firmy Kancelaria Skoczek.