Auto zastępcze z OC - Legnica


Wypadek samochodowy nie jest zdarzeniem łatwym zarówno pod względem nerwów osoby poszkodowanej, jak i świadomości zniszczenia jej pojazdu. Z tego powodu jednak powstało ubezpieczenie OC, które pozwala osobie poszkodowanej uchronić swój portfel przed wydatkami związanymi z naprawą. Jednocześnie problemem może się okazać czas oczekiwania na powrót auta do odpowiedniego funkcjonowania. W tym przypadku warto postawić na auto zastępcze z OC sprawcy. Korzystając z usług naszej firmy, możesz cieszyć się takim przywilejem! Zapewniamy samochody zastępcze na terenie Legnicy i okolic.

Jak dostać auto zastępcze OC – Legnica

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że brak czynnego samochodu nie sprawi, że ubezpieczyciel sprawcy wypłaci pieniądze na wynajem zastępczego auta. Chodzi o to, że sam fakt nieposiadania pojazdu nie jest uznawany za szkodę. Szkodą natomiast jest koszt związany z wynajmem pojazdu zastępczego, dlatego towarzystwo ubezpieczeniowe zapewni świadczenia odpowiedniej wysokości nie na samochód zastępczy, ale za niego. Oznacza to, że najpierw takie auto należy wynająć.

Warto dodać, że aby otrzymać pieniądze od ubezpieczyciela sprawcy, konieczny jest wynajem samochodu zgodny z pewnymi regułami. Chodzi o to, by wydatki były ekonomicznie uzasadnione, a więc wynajmowany pojazd powinien być podobnej klasy, co ten zniszczony, a także cena takowej usługi powinna być odpowiednia dla średnich cen rynkowych. Dochodzi do tego czas użytkowania takiego auta, który powinien wynosić niezbędny okres potrzebny do naprawy zepsutego pojazdu bądź kupna nowego.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i odpowiednią wiedzę, by pomóc Ci w uzyskaniu auta zastępczego w Legnicy. Doskonale wiemy, jak powinien przebiegać proces zgłaszania szkody, wynajmu samochodu i uzyskania w tym zakresie świadczeń od towarzystwa ubezpieczeniowego. Z tego względu zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Nie bez powodu zaufały nam już setki tysięcy osób.

Auto zastępcze z OC Legnica

Czasami zdarza się, że ubezpieczyciel nie chce wypłacić pieniędzy, jeżeli mimo uszkodzonego pojazdu dany człowiek posiada w swoim posiadaniu inny. Jednocześnie przypominamy, że musi to być pojazd przeznaczony do tych samych celów. Prowadząc na przykład firmę dysponującą dostawczym samochodem, który uległ zniszczeniu, ubezpieczyciel nie może odmówić wypłaty pieniędzy, kiedy posiada się jeszcze np. pojazd osobowy. Auto zastępcze z OC sprawcy jest także możliwe do uzyskania, jeżeli rodzina ma dwa samochody, a jeden uległ zniszczeniu, jednak drugim przykładowo żona codziennie dojeżdża do swojej pracy. Oznacza to, że wypożyczenie samochodu musi dotyczyć nie tylko pojazdu klasy nie wyższej, niż biorący udział w wypadku, ale też przeznaczony do tych samych celów.

Zapewniamy pełne wsparcie i wyrozumiałość. Zawsze dbamy przede wszystkim o dobro naszych klientów! Do każdej sprawy podchodzimy profesjonalnie i w sposób indywidualny. Jeżeli masz jakieś pytania lub coś jest niejasne – zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy potrzebnych odpowiedzi. Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci odzyskać pieniądze za auto zastępcze w Legnicy!

Czy pasażerce auta sprawcy należy się odszkodowanie
Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc do Dominika Skoczka specjalisty ds. odszkodowań
tel. 601 730 001
e-mail: d.skoczek@dominikskoczek.pl

Przelew gotówki nastąpi po podpisaniu i wysłaniu na adres Kancelarii Skoczek cesji wierzytelności.

Zostaw swój numer
zadzwonimy do Ciebie
jeszcze dziś!


W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie udzielimy potrzebnych odpowiedzi, a w przypadku zainteresowania wyjaśnimy kolejne kroki współpracy.