Wypadek komunikacyjny jest zdarzeniem losowym i niestety zazwyczaj wiąże się z uszkodzeniem pojazdu, nierzadko także uszczerbkiem na zdrowiu. Takie sytuacje potrafią niemało nadszarpnąć nerwów, przez co wiele osób przestaje ubiegać się o swoje prawa. Z tego powodu warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Nasza firma pomoże Ci uzyskać odszkodowanie za wypadek we Wrocławiu.

Odszkodowania komunikacyjne – Wrocław

Na wstępie należy zaznaczyć, że najczęściej uzyskanie odszkodowania wymaga tego, by być osobą poszkodowaną w danym zdarzeniu na drodze. Dzięki polisie OC sprawcy możliwe jest zgłoszenie wyrządzonej szkody i na tej podstawie ubezpieczyciel wypłaci świadczenie. Niestety, często okazuje się, że kwota proponowana przez towarzystwo ubezpieczeniowe jest niska i zwyczajnie nieadekwatna do potrzeb osoby poszkodowanej. Z tego powodu zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Od lat pomagamy klientom w odzyskaniu ubezpieczenia o najwyższej możliwej stawce. Dzięki temu doskonale wiemy, jakie dowody są potrzebne, by ostatecznie klient dostał odpowiednie do wymagań świadczenie.

Odszkodowania za wypadek Wrocław

Nasza firma posiada własną kancelarię prawną, która zajmuje się wyłącznie odszkodowaniami. Takie ukierunkowanie sprawia, że pracujący dla nas prawnicy doskonale znają prawo w zakresie odszkodowań i potrafią skutecznie reprezentować klienta w postępowaniu sądowym, które najczęściej ma miejsce, jeżeli ubezpieczyciel chce wypłacić za małe świadczenie. Oczywiście, korzystając z naszych usług, najpierw postaramy się wszystko rozwiązać polubownie. Kolejnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest fakt, że zatrudniamy własnego lekarza orzecznika, który pozwoli określić procent uszczerbku na zdrowiu. To ważne, ponieważ na tego podstawie określana jest wysokość roszczeń. Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci w odzyskiwaniu odszkodowań we Wrocławiu!

Czasami problemem jest miejsce wypadku, jak i miejsce rejestracji pojazdu winnego. W standardowej sytuacji zdarzenie zgłasza się ubezpieczycielowi sprawcy, jednak kiedy ten nie posiada ważnej polisy OC, gwarantem wypłacenia świadczeń jest Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Jeżeli winnym była osoba z autem zarejestrowanym poza granicami Polski, konieczne jest zgłoszenie tego do Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Odzyskiwanie odszkodowań Wrocław

Nie bez powodu zaufało nam już kilkaset tysięcy klientów! Każdego miesiąca nasza firma pomaga wielu osobom, które ucierpiały na skutek wypadku. Nawet jeżeli nie doszło do uszczerbku na zdrowiu, będziemy w stanie zapewnić najwyższą kwotę roszczeń w zakresie samych napraw uszkodzonego pojazdu.

Odszkodowania Wrocław

We Wrocławiu miał miejsce wypadek komunikacyjny, w którym jesteś osobą poszkodowaną? Nasza firma chętnie pomoże! Co istotne, za nasze działania nie pobieramy narzuconych z góry opłat, ale prowizję od uzyskanego przez Ciebie odszkodowania. Z tego powodu klient zawsze może mieć pewność, że postaramy się uzyskać najwyższe możliwe świadczenie.