Auto zastępcze z OC - Wrocław


Kiedy dochodzi do wypadku, często samochód poszkodowanego jest na tyle zniszczony, iż wymaga solidnej naprawy. Zazwyczaj OC sprawcy pozwala pokryć jej koszty, jednak nadal osoba poszkodowana nie może korzystać ze swojego pojazdu, dlatego dobrym rozwiązaniem jest auto zastępcze z OC sprawcy. Nasza firma pomoże Ci w uzyskaniu potrzebnych świadczeń na terenie Wrocławia i okolic. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Kolizja lub wypadek to zdarzenia niełatwe i nawet kiedy nie dojdzie do uszczerbku na zdrowiu poszkodowanego, nadal jego samochód w mniejszym lub większym stopniu ulegnie zniszczeniu. Konieczne naprawy sprawiają, że przez pewien czas nie będzie się dało skorzystać z pojazdu, co może utrudniać dotarcie do pracy, zawożenie dzieci do szkoły itd. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że osoba poszkodowana ma prawo wynająć auto zastępcze OC. Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu, to pomożemy Ci w otrzymaniu odpowiedniej kwoty od ubezpieczyciela sprawcy.

Auto zastępcze z OC sprawcy we Wrocławiu

Trzeba wiedzieć, że ubezpieczyciel nie da Ci pieniędzy wyłącznie z powodu braku użytecznego samochodu. W jego mniemaniu bowiem nie jest to szkodą finansową. Takową jest jednak wypożyczenie auta zastępczego. Oznacza to, że świadczenia otrzyma się dopiero po tym, jak wynajmie się konkretny pojazd (ubezpieczyciel nie wypłaca zaliczki na wynajem auta, tylko potem pokrywa jego koszty). Co istotne, by skorzystać z tego przywileju, konieczne jest spełnienie pewnych norm. Najważniejsze jest to, by wydatki były ekonomicznie uzasadnione, a więc żeby auto zastępcze nie było wyższej klasy, niż posiadane obecnie. Do tego należy wynajmować według średnich stawek dla danego regionu. Nie dostaniesz pieniędzy, wynajmując na przykład Audi A6, kiedy w naprawie jest Opel Astra.

Do powyższego zjawiska dochodzi fakt, że w niektórych przypadkach ubezpieczyciel odmawia wypłacenia świadczeń z tytułu wynajmu auta zastępczego. Chodzi na przykład o sytuację, w której posiada się inny pojazd. Jednocześnie warto wiedzieć, że musi to być samochód przeznaczony do tego samego celu, a więc jeżeli zniszczył się pojazd osobowy, a masz także dostawczy – towarzystwo ubezpieczeniowe nie może odmówić wypłacenia pieniędzy. Podobna sytuacja ma miejsce, kiedy mimo posiadania dwóch aut jedno jest np. niezbędne do codziennego dojazdu do pracy itd.

Dlaczego warto nam zaufać? Od wielu lat skutecznie pomagamy naszym klientom uzyskać jak najwyższe ubezpieczenia, a także doskonale znamy proces wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy. Dzięki temu wiemy, jakie warunki trzeba spełnić oraz jakie formalności muszą się odbyć. Dbamy przede wszystkim o komfort klienta, jednocześnie zapewniając pełne wsparcie i wyrozumiałość. Nie bez powodu zaufało nam już tak wiele osób. Chcemy, by każdy poszkodowany człowiek miał świadomość swoich praw i korzystał z nich!

Jeżeli masz jakieś pytania lub interesuje Cię skorzystanie z oferty – zapraszamy do kontaktu. Dzięki nam szybko dostaniesz auto zastępcze z OC sprawcy we Wrocławiu!

Kość Słoniowa i Złote Eleganckie Hotel Logo (1) — kopia
Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc do Dominika Skoczka specjalisty ds. odszkodowań
tel. 601 730 001
e-mail: d.skoczek@euco.pl

Przelew gotówki nastąpi po podpisaniu i wysłaniu na adres euco cesji wierzytelności.

Zostaw swój numer
zadzwonimy do Ciebie
jeszcze dziś!


W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie udzielimy potrzebnych odpowiedzi, a w przypadku zainteresowania wyjaśnimy kolejne kroki współpracy.