Praca w najlepszym zespole odszkodowań

Dominik Skoczek - odszkodowania Legnica      Witaj! Skoro zajrzałeś na tę stronę, to znaczy, że chcesz tak jak ja pomagać osobom poszkodowanym jak i poprawić swoją sytuację finansową.
Nazywam się Dominik Skoczek, jestem Dyrektorem Generalnym w Europejskim Centrum Odszkodowań S.A.(EuCO) i prowadzę obecnie nabór do zespołu sprzedażowego www.dominikskoczek.pl  w EuCO S.A.

Żeby było wszystko jasne: Jesli jesteś bezrobotny, nie masz za co żyć i szukasz pracy ze stałą miesięczną wypłatą - to niestety ta praca nie jest dla Ciebie - szkoda Twojego czasu. Później wrócisz do nas.
Jeśli natomiast masz źródło utrzymania i chcesz zbudować biznes w rozwojowej branży, który zapewni Ci niezależność finansową na długie lata przy coraz mniejszym nakładzie czasu - to jesteś na właściwej stronie!!!

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. - największa i najdynamiczniej rozwijająca się firma odszkodowawcza w Polsce, poszukuje:

agentów i menadżerów z terenu Polski.

Opis stanowiska:

AGENT dociera do poszkodowanych w wypadkach, podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej i przekazuje ją zespołowi prawników.

MENADŻER buduje własny zespół agentów, prowadzi rekrutacje, szkolenia, oraz zarządza sprzedażą zespołu

WYMAGANIA:

  • Wytrwałość
  • Nastawienie na sukces
  • Otwartość na ludzi
  • Odpowiedzialność i uczciwość
  • W początkowym okresie współpracy zalecane jest posiadanie innego źródła utrzymania

OFERUJEMY:

  • Nieograniczone możliwości zarobku
  • Profesjonalne szkolenia
  • Pomoc przy obsłudze pierwszych klientów
  • Wysokie prowizje dla menedżerów i agentów zgodnie z warunkami umowy agencyjnej (działalność gospodarcza nie jest wymagana)
  • Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy
  • Finansowanie biur dla menedżerów
  • Finansowanie w całości samochodów dla agentów i menadżerów

Tak obecnie tak wygląda moje auto służbowe opłacane przez EuCO:

Jeżeli Ty również  chcesz zmienić swoje życie, zarabiać  tyle ile chcesz? Skontaktuj się ze mną chętnie pomogę Ci osiągnąć Twój Sukces, który także będzie moim.

Posłuchaj mojej historii, w której opowiadam jak odniosłem Sukcesz dzięki współpracy z EuCO S.A.

Zapraszam na moją stronę www.dominikskoczek.pl tu przeczytasz więcej na temat współpracy.

Dominik Skoczek
tel. 601 730 001 lub mail d.skoczek@euco.pl

Treść strony dobreodszkodowanie.pl chroniona jest prawem autorskim. Wszystkie teksty opublikowane na stronie dobreodszkodowanie.pl, z wyjątkiem wyraźnie oznaczonych oraz pochodzących od innych autorów, są własnością Dominika Skoczka i są chronione prawem autorskim. Kopiowanie treści serwisu w całości lub w części i wykorzystywanie ich w jakimkolwiek celu komercyjnym bądź niekomercyjnym jest dozwolone Tylko i Wyłącznie za pisemną zgodą Dominika Skoczka, Dyrektora Generalnego Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A.